Sem

All Things DATA – כנס האנליטיקס הראשון בישראל

All Things DATA – כנס האנליטיקס הראשון בישראל
Event on 2015-04-20 09:00:00

 מה זה All Things DATA?

All Things DATA הינו כנס בנושא ווב אנליטיקס הראשון מסוגו בארץ.

מטרת הכנס היא לקדם ולהוביל את תחום הווב אנליטיקס בישראל, על מנת לספק לאנשים העוסקים בשיווק באינטרנט כלים מתקדמים לניתוח ואופטימיזציה של אתרי אינטרנט.

 

מי ירצה בכנס?

לכנס יגיעו מומחי אנליטיקס מהשורה הראשונה, בארץ ובחו״ל. ביניהם:

צביקה ג׳רבי, SWC

צביקה הינו אחד מהחלוצים הראשונים שהתעסקו עם גוגל אנליטיקס בישראל. צביקה נבחר להיות אחד מ-150 המשווקים המורשים של גוגל אנליטיקס בעולם במסגרת תוכנית GACP, והוא הזכיין היחיד בארץ של תוכנת Urchin ו-Google Analytics Premium.

צביקה ידבר על Design to Optimize ויסביר איך חברות צריכות להתארגן ולתכנן את האסטרטגיה שלהם כדי לבצע אופטימיזציה כמו שצריך.

 

Yehoshua Coren, Analytics Ninja*

יהושע הינו מוביל דעה עולמי בתחום הווב אנליטיקס. יהושע נותן שירותי ווב אנליטיקס ו-SEM לחברות הגדולות בעולם והוא מרצה פופולארי בכנסים הגדולים בעולם כדוגמת SMX, SES, Superweek ועוד.

ליהושע נסיון רק בתחום האופטימיזציה של אתרי מסחר אלקטרוני, הוא ידבר על הדוחות החדשים של גוגל אנליטיקס לאתרי eCommerce ויתן טיפים מעשיים לשיפור יחס ההמרה באתרים מסוג זה.

*הרצאה באנגלית

 

Charles Farina, Analytics Pros, USA*

צ׳ארלס יגיע לכנס מסיאטל, ארה״ב והוא ידבר על הבעיתיות שיש במדידת התנהגות של יוזרים שנפרשת על פני מכשירים שונים. כיום, גוגל אנליטיקס משייכת את הנתונים לדפדפן ולא ליוזר עצמו, ולכן נוצרת בעייה כאשר באים למדוד את התנהגות הגולשים שנכנסים לאתר מכמה מכשירים שונים. צ׳ארלס עובד בחברת AnalyticsPros שמבצעת אופטימיזציה לחברות הגדולות בעולם, הוא יציג case studies אמיתיים מהשטח ויסביר איך הם עקבו בעזרת User ID אחרי אנשים ששיחקו ביליארד, ומדדו את ההשפעה של המשחק על אחוזי ההמרה.

*הרצאה באנגלית

 

מאיר גולד, VP Analytics, Fiverr

מאיר מנהל את מחלקת האנליטיקס בחברת Fiverr העולמית. למאיר נסיון רב בתחום הווב אנליטיקס והוא ידבר על ניתוח התנהגות גולשים מתוך הסתמכות על מספרים ולא תחושות בטן.

 

Jacob Kildebogaard, Webanalytiker, Denmark*

האם אתם משתמשים ב-Attribution Models כדי להעריך את מקורות התנועה לאתר ולנתח את האסטרטגייה השיווקים שלכם? גייקוב יגיע מדנמרק כדי לדבר על המורכבות של Multi Channel Funnels בניתוח קמפיינים שיווקיים באינטרנט. הוא יתן פתרונות מעשיים למעקב אחרי קמפיינים של AdWords שמתפרשים על מספר רב של מקורות תנועה, ויסביר כיצד לבנות מודלים של ייחוס על פי התפקיד של מקור התנועה במהלך הרכישה.

*הרצאה באנגלית

 

David Darmanin, Hotjar*

דייויד הוא מנכ״ל הוטג׳אר, הסטארטאפ החדש שמאפשר ליצור heat maps בצורה קלה ביותר ומתיימר להתחרות בענקיות כמו ClickTale, Qualaroo ועוד. דייויד יסביר איך עוקבים בצורה נכונה אחרי פעולות הגולשים באתר, איך מזהים כשלים בתהליך ההמרה, איך מזהים הזדמנויות לא מנוצלות שיכולות להביא עוד המרות ואנחנו אפילו לא יודעים עליהם, ואיך משיגים משוב אמיתי מהמשתמשים על חווית הגלישה שלהם באתר. בין היתר דייויד ידבר גם על מפות חום (כמובן) ויתן כמה best practices שתוכלו ליישם באופן מיידי גם באתר שלכם.

* הרצאה באנגלית

 

פאנל – אנליטיקס בישראל*

בחלק האחרון של הכנס נערוך פאנל מרובה משתתפים, ובו נדבר על המקום בו ישראל נמצאת היום בתחום הווב אנליטיקס, ונחשוב ביחד על דרכים שיוכלו לעזור לחברות הישראליות להטמיע תרבות מדידה מתקדמת ואפקטיבית יותר.

*פאנל באנגלית

 

למי נועד הכנס?

הכנס נועד לאנשים שעוסקים בשיווק בכלל ושיווק באינטרנט בפרט, והוא יקנה לכם כלים מתקדמים שיעזרו לכם לנתח את מאמצי השיווק שלכם בצורה טובה יותר.

בנוסף תקבלו בכנס נקודות הסתכלות חדשות, שלא רק יעזרו לכם להשתמש בכלי האנליטיקס בצורה טובה יותר, אלא אף יעזרו לכם להסיק את המסקנות הנכונות מהדטא שאתם מקבלים וילמדו אתכם איך לבצע A/B testing ואופטימיזציה בצורה טובה יותר.

 

ולבסוף, תודה לנותני החסות שלנו שבלעדיהם לא היינו יכולים לארגן את הכנס:

 

at אוידטוריום סמולרש
אוניברסיטת תל אביב
Tel Aviv-Yafo, Israel

Leave a Reply