Seo

Piątkowe GDAKanie o SEO [11]

11 odcinek “Piątkowego GDAKania o SEO” pochodzący z newslettera http://blog.gdaq.pl/newsletter/?page=youtube10&al_req=OTk3 tym razem dość nietypowo. Dzisiaj case study Małgosi, która…
Video Rating: 5 / 5

4 thoughts on “Piątkowe GDAKanie o SEO [11]

  1. Hahaha… no przykre ale prawdziwe. Sam odbywałem staż w takiej agencji i wiem, że priorytetem w większości firm jest złapanie jak największej ilości klientów i dojenie ich tak długo jak tylko się da. W ten sposób robi się piramidę klientów, którzy będą płacić przez jakiś czas i zanim zdecydują się odejść łapie się następnych. Wiele “agencji” tak działa.

  2. Bardzo fajnie się rozwijasz, idziesz w dobrą stronę 😉 podoba mi się, że podejmujesz kontrowersyjne tematy, szkoda czasu ma bezpieczną i nudną papkę, którą serwują na innych blogach. Dyskusyjne kwestie jednych obrażą, drugich zdziwią a jeszcze innych olśnią. I dokładnie o to chodzi!. Każdy piątek to kolejna porcja wiedzy i świetny sposób żeby uświadomić każdemu, że zlecając pozycjonowanie należy oczekiwać rzetelnej usługi na poziomie i informowania o wszystkich działaniach na bieżąco.

  3. Nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy mają miejsce w branży seo. Zobacz jak robią to “profesjonaliści”, jak wykorzystują klientów.

Leave a Reply