Sem

Women in Technology Kraków #9

Women in Technology Kraków #9
Event on 2015-01-13 18:00:00
Spotkanie Women in Technology w Krakowie #9Temat spotkania

Tematem spotkania będą technologie mobilne w koncepcji Smart City oraz skrypty Adwords.

Plan spotkania:

 • Paulina Zasada – Wykorzystanie technologii mobilnych w koncepcji Smart Cit
  Krótki wstęp o systemie Android, oraz zapoznanie z koncepcją tzw "smart city". Czym jest oraz jakie technologie, mogą być tam wykorzystane, na przykładzie projektu, w którym aktualnie bierze udział (inteligentne centrum handlowe), czyli między innymi iBeacons.

  Paulina Zasada

  Jest studentką ostatniego roku inżynierii biomedycznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracuje aktualnie jako junior android developer w firmie SoInteractive. Programowanie na platformy mobilne  oraz nowe  technologie to jej pasja, którą chciałaby zarazić innych. W najbliższych planach ma rozpoczęcie nauki ObjectiveC (platforma iOS). Prywatnie interesuje się  literaturą sci-fi oraz chadza na górskie wycieczki 🙂
 • Paulina Wiktorska – Skrypty Adwords czyli jak zautomatyzować pracę SEM-owca
  Podczas prezentacji postara się na chwilę przenieść wszystkich uczestników do świata kampanii realizowanych w systemie Google Adwords oraz pokazać choć namiastkę jego możliwości. Wytłumaczyć na czym polega praca SEM-owca, jak Skrypty usprawniają jego codzienną pracę z kampaniami oraz jakie nowe możliwości otwierają przed realizowanymi projektami.

  Skrypty Adwords to również pomysł na własny rozwój, który początkujący lub nawet zaawansowany programista może podjąć. Jak? O tym również w prezentacji.

  Paulina Wiktorska
  Certyfikowany Specjalista SEM na co dzień pracujący w agencji kreatywnej – Sointeractive S.A. Z branżą interaktywną związana od ponad 7 lat. Fanatyczka świata reklamy i autorka bloga: blogreklamowy.com. Po godzinach właścicielka marki Clear&Fancy Interactive (www.clearandfancy.pl). Na co dzień wspiera użytkowników Oficjalnego Forum Google Adwords (www.pl.adwords-community.com).

  blogreklamowy.com lub semowy.com

 

Serdecznie zapraszamy!Więcej o WIT

@WiTPoland

Facebook

Women in Technology Blog

at Pauza In Garden
ul. Rajska 12
Kraków, Poland

Leave a Reply